انواع ویزای امریکا

تو این مطلب قصد داریم انواع ویزای امریکا رو به شما معرفی کنیم تا بیشتر باهاشون آشنا بشید. شاید بیشتر کسانیکه قصد مهاجرت و اخذ اقامت تو یه کشور دیگه رو دارن اولین جاییکه به ذهنشون برسه رفتن به امریکا و اخذ اقامت تو یکی از ایالت های اون کشور باشه که به گرفتن گرین کارت معروف شده. اما باید بدونین گرین کارت تنها یکی از روش های اخذ اقامت امریکا هستش و این یه اصطلاح اشتباه هست که بین متقاضیان مهاجرت جا افتاده.

شما میتونید برای اخذ ویزای امریکا به چند روش عمل کنید تا اگر شرایطش رو داشتین بتونید اون ویزا رو دریافت کنید یا به اصطلاح گرین کارت امریکا رو بگیرین. با وجود اینکه ما ایرانی ها هنوز هم جزو تحریمهای امریکا بحساب میایم، شاید اخذ ویزای امریکا برای ما کار راحتی نباشه. اما باز هم روش هایی برای گرفتن اقامت امریکا وجود داره. حتی اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت تو یه کشور دیگه رو ندارین هم این مطلب میتونه براتون مفید باشه تا با راه های مختلف مهاجرت و اقامت تو کشور امریکا و انواع ویزای امریکا آشنا بشین.

روش های اخذ ویزای کانادا

انواع ویزای امریکا:

ویزای h1b :

این نوع ویزا به افرادی با میزان تحصیلات عالیه تعلق می‌گیرد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که دارای تحصیلات بالا هستید می‌توانید از این روش استفاده کنید.


ویزای h2b:

یکی دیگر از انواع ویزای امریکا ویزای H2B isj. این ویزا معمولا به افراد برای مدت کوتاه می‌خواهند وارد امریکا به هدف کار شوند داده می‌شود.


گرین کارت:

یا همان لاتاری است که داشتن آن یکی از شرط های لازم برای وارد شدن به امریکا میباشد

اخذ ویزای شینگن

ویزای دانشجویی:

یکی از رایج ترین انواع ویزای امریکا اخذ ویزای دانشجویی در این کشور است. دانشجویان ونخبگان می‌توانند برای پیشرفت تحصیلی خود با گرفتن چنین پیزایی در بزرگترین قطب اقتصاد دنیا بهره مند شوند.
ویزای مطالعاتی به افراد مشهور وسرشناس تعلق میگیرد که باهدف تخقیق وتدریس دردانشگاههای این کشور وارد خاک امریکا می‌شوند.
وازدیگر ویزاها می‌توان به :
ویزای هنرمندان وورزشکاران
توافق نامه تجارت و بیزینس
غیرآکادمیک و تحصیلی
ازدواج
اشاره کرد

دسته‌ها

تماس با ما:

دفتر مرکزی : ترکیه -انکارا-چانکایا-تونالی هیلمی-پلاک۱۱۰-واحد۲۱
دفتر تهران : تهران- خیابان آفریقا – کوچه انصاری
905350710108+ - 905433575933+
989120919910+

شبکه های اجتماعی ما:

Instagram
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست