ثبت شرکت در ترکیه

آیا تا به حال برای شما این سوال پیش آمده که شرایط ثبت شرکت در ترکیه چگونه است؟ چنانچه قصد ثبت شرکت و یا راه اندازی کسب و کار خود در ترکیه را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

در این مقاله ما به شما کمک می‌کنیم تا اگر قصد مهاجرت و اقامت در کشور ترکیه را داشتید، بتوانید در آنجا بیزینس و شرکت خود را راه اندازی کنید. شاید خیلی از افراد قصد سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ترکیه را داشته باشند. برای این منظور روش های مختلفی برای ثبت شرکت وجود خواهد داشت. این افراد قادر خواهند بود، تا شرکت خود را در یکی از انواع شرکت‌های فعال در ترکیه (شرکت‌های شخصی، شرکت‌های تعاونی و شرکت‌هایی با مسئولیت محدود) به ثبت برسانند.

شرکت شخصی

هر شخص حقیقی واجد صلاحیت، می‌تواند به تنهایی با دریافت مجوزهای لازم، نسبت به ثبت شرکت در ترکیه اقدام نماید. این نوع شرکت‌های به ثبت رسیده، در تعیین نوع فعالیت در اساسنامه با محدودیت‌هایی مواجه می‌شوند.

یک از مزیت های این نوع شرکت ها نیاز به سرمایه اولیه کمتر هست. تاسیس این نوع شرکت ها در عرض چند روز به اتمام می رسد. بنابراین برای افرادی که نیاز به ثبت سریع شرکت دارند می‌تواند روش مناسبی ‌باشد.

شرایط ثبت و راه اندازی شرکت در ترکیه چگونه است؟

خرید آپارتمان در ترکیه

 

شرکت مسئولیت محدود (لیمیتد)

چنانچه قصد دارید بصورت گروهی و یا شراکتی، کسب و کار خود را در ترکیه راه اندازی کنید، باید شرکت را از نوع مسئولیت محدود ثبت کنید. این پروسه با حداقل سرمایه‌ای بالغ بر ۵ هزار لیر انجام پذیر خواهد بود.

چیزی که بیش از هر موضوعی، سبب محبوبیت این روش ثبت شرکت در ترکیه شده است، اجرای قوانین برابرانه‌ای است، که دولت در مقابل اتباع خارجی پیاده می‌سازد. سرمایه‌گذاران خارجی طبق این قانون، از تمامی حقوق و تسهیلات ارائه شده به سرمایه گذاران داخلی بهره‌مند خواهند شد.

شرایط کار کردن در ترکیه

روند ثبت شرکت در ترکیه چقدر زمان خواهد برد؟

زمان، بحث قابل تاملی است که همیشه افراد، برای شروع هر کاری دغدغه آن را در ذهن خود دارند. این بحث شامل حال پروسه ثبت شرکت در ترکیه نیز می‌شود. از آنجایی که متقاضیان با ثبت شرکت خود در کشور ترکیه، ورود به بازار کار را دنبال می‌نمایند، مدت زمان سپری شدن این پروسه بسیار برایشان ارزشمند خواهد بود.

خبر خوب برای شما این است که تنها طی حداکثر ۵ روز کاری، تمامی مراحل ثبت شرکت، صورت می‌پذیرد. البته در مواقعی، نوع شرکت به ثبت رسانده، و درنتیجه نیاز به مراجعه به برخی مراکز، ممکن است این روند را تا ۳۰ روز ادامه‌دار کند.

نکته حائز اهمیت این است که سعی کنید با آشنایی و شناخت کامل از روال کار تاسیس شرکت در ترکیه، قدم در این مسیر بگذارید و با ارائه تمامی مدارک مورد نیاز، بدون اتلاف زمان و هزینه، پروسه موفقیت آمیزی را در پیش‌رو داشته باشید.

درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص ثبت شرکت و یا راه اندازی کسب و کار خود در کشور ترکیه، می توانید با کارشناسان شرکت اقامتی، مهاجرتی ترک سانا ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما بهترین و کوتاه ترین مسیر را پیش روی شما قرار خواهند داد.

برای ارتباط با کارشناسان به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

دسته‌ها

تماس با ما:

دفتر مرکزی : ترکیه -انکارا-چانکایا-تونالی هیلمی-پلاک۱۱۰-واحد۲۱
دفتر تهران : تهران- خیابان آفریقا – کوچه انصاری
905350710108+ - 905433575933+
989120919910+

شبکه های اجتماعی ما:

Instagram
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست